free web hit counter

بیوگرافی سیما خضرآبادی

مجموعه: بیوگرافی, بیوگرافی بازیگران تعداد بازدید: 569
بیوگرافی سیما خضرآبادی

بعد از گذشتن چندین خبر از بازیگر جوان سینما و تلویزیون بر آن شدیم تا بیوگرافی این بازیگر مستعد را در اختیار شما بازدیدکنندگان آناپیک قرار دهیم که امیدواریم از خواندن رضایت کامل را داشته باشید.

سیما خضرآبادی ( زاده ۱۱ فروردین ۱۳۶۸ ) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.

پیشینه

خضر آبادی اولین کار خود را با سریال ایستگاه آخر منوچهر عسگری نسب آغاز کرد و در سینمایی کودک و فرشته در نقش لیلا بسیار خوب درخشید و بلافاصله در سریال وضعیت سفید حمید نعمت الله دیده شد. بعد از آن در فیلم سینمایی من و زیبا به کارگردانی فریدون حسن پور در کنار پرویز پرستویی و شهاب حسینی ایفای نقش کرد و همچنین در سریال های چک برگشتی و هفت سین هم یکی از نقش های اصلی را بازی کرد .

سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی بازیگر معروف سینما و تلویزیون

سیما خضرآبادى بازیگر سریال جاده چالوس متولد ۱۳۶۸ ایشان اولین کار خود را با سریال ایستگاه آخر منوچهر عسگرى نسب آغاز کرد و در سینمایى کودک و فرشته در نقش لیلا بسیار خوب درخشید .

و بلافاصله سیما خضرآبادى در سریال وضعیت سفید حمید نعمت الله دیده شد بعد از آن در سینمایى من و زیبا به کارگردانى فریدون حسن پور در کنار پرویز پرستویى و شهاب حسینى ایفاى نقش کرد و همچنین در سریالهاى چک برگشتى و هفت سین هم یکى از نقشهاى اصلى را بازى کرد.

بیوگرافی سیما خضرآبادی

عکس های سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادى که به تازگى نامزد کرده و به زودى شاهد خوشبختى وى در زندگى شخصى او می باشیم. که  در سریال حانیه ایفای نقش پرداخته است که این سریال از شبکه دو سیما پخش شد.

سریال حانیه در ۱۳ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای برای پخش در دهه‌ فجر از شبکه‌ ۲ به تهیه کنندگی علی لهام و کارگردانی سید جلال دهقانی اشکذری تهیه شده است

فیلم شناسی

کودک و فرشته
من و زیبا

سیما خضرآبادی

بیوگرافی بازیگران ایرانی و سیما خضرآبادی

سریال شناسی

سریال آسپرین
حانیه (۱۳۹۳)
جاده چالوس (۱۳۹۳)
ایستگاه آخر
سریال وضعیت سفید
چک برگشت
هفت سین

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بیوگرافی سیما خضرآبادی”