free web hit counter

بیوگرافی ساناز زرین‌ مهر

مجموعه: بیوگرافی, بیوگرافی بازیگران تعداد بازدید: 345
بیوگرافی ساناز زرین‌ مهر

شما در این مطلب از وب سایت بزرگ آناپیک با بیوگرافی ساناز زرین‌ مهر از کار در تئاتر تا کشف حجاب او به همراه جدیدترین عکس های ساناز زرین‌ مهر رو به رو هستید. امیدواریم این مطلب مورد استفاده شما قرار گیرد.

ساناز زرین مهر متولد ۳۱ خرداد ماه سال ۱۳۶۶ در شهر زیبای شیراز می باشد. او کار هنری خود را از تئاتر در شیراز شروع کرد. و اولین تجربه ی تلویزیونی او در سریال ساختمان ۸۵ بوده است. از کارهای هنری او می می توان به ساختمان پزشکان، سریال هشت بهشت، ساخت ایران، سریال تلاقی، فیلم سینمایی فرزند چهارم اشاره کرد.

سریال ساختمان ۸۵ در سال ۱۳۸۶ به کارگردانی مهدی فخیم زاده اولین کار تصویر ایشان به حساب می آید ساختمان پزشکان به کارگردانی سروش صحت و سریال هشت بهشت به کارگردانی حسین تبریزی و سعید عالم زاده و ساخت ایران به کارگردانی محمد حسین لطیفی بخشی از کارهای ایشان می باشد از دیگر فیلم هایی که زرین مهر در آن نقش آفرینی داشته است می توان به پاسگاه اجاره ای اشاره کرد.

سریال تلاقی به تهیه کنندگی عباس رافعی یکی دیگر از کارهای ایشان میباشد که در این سریال ۵۵ قسمتی  زرین مهر یکی از نقش های اصلی این فیلم را بر عهده دارد . در فیلم فرشتگان قصاب نیز که در سال ۱۳۹۱ ساخته شد زرین مهر نقش آفرینی کرده است . اخرین کار ایشان نیز فیلم سینمایی فرزند چهارم به کارگردانی وحید موساییان است که در کنار بازیگرانی همچون مهتاب کرامتی ,مهدی هاشمی و حامد بهداد نقش افرینی کرده است.

کشف حجاب ساناز زرین مهر

در روزهایی که بازیگران زن کم نام و نشان ایرانی برای رسیدن به شهرت دست به کشف حجاب زده و به جایی که برای آنها سودای معروفیت را به دنبال خواهد داشت یعنی شبکه جم تی وی. او نیز به بازیگران ایرانی شبکه جم پیوست. در فروردین ۹۵ اخباری صفحه ای که متسب به نام وی بود با انتشار عکس های بی حجاب او و همچنین عکس هایی از وی در حال نقش آفرینی در فیلمی برای شبکه جم شبهاتی از مهاجرت زرین مهر به خارج از ایران ایجاد کرد که با توجه به تصاویر این خبر صحت داشته اما توسط خود وی تایید نشده است که آیا این صفحه در اختیار وی بوده یا خیر .

بعد از چکامه چمن ماه ،صدف طاهریان،رابعه اسکویى و بهارک صالح نیا ظاهرا ساناز زرین مهر پنجمین بازیگر زن ایرانى است که به شبکه ماهواره اى GEM پیوسته است.

در صفحه اینستاگرام منتسب به ساناز زرین مهر طی روزهای گذشته عکس های مختلفی از وی منتشر شده که نشان می دهد این بازیگر کشف حجاب کرده و مشغول بازی در سریالی تلویزیونی است. با این حال و هرچند با توجه به تصاویر منتشر شده در صفحه اینستاگرام ساناز زرین مهر عکس های قدیمی و تصاویر جدید-به نظر می رسد این صفحه مربوط به این بازیگر است اما وب سایت آناپیک صحت این خبر را صد در صد تایید نمی کند.

در ادامه برای شما تعدای از تصاویر ساناز زرین‌ مهر را آماده کرده ایم

 بیوگرافی ساناز زرین‌ مهر بیوگرافی ساناز زرین‌ مهر بیوگرافی ساناز زرین‌ مهر بیوگرافی ساناز زرین‌ مهر بیوگرافی ساناز زرین‌ مهر بیوگرافی ساناز زرین‌ مهر بیوگرافی ساناز زرین‌ مهر بیوگرافی ساناز زرین‌ مهر بیوگرافی ساناز زرین‌ مهر  بیوگرافی ساناز زرین‌ مهر بیوگرافی ساناز زرین‌ مهر بیوگرافی ساناز زرین‌ مهر بیوگرافی ساناز زرین‌ مهر بیوگرافی ساناز زرین‌ مهر

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بیوگرافی ساناز زرین‌ مهر”