free web hit counter

بیوگرافی امیلیا کلارک

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 165
بیوگرافی امیلیا کلارک

بیوگرافی امیلیا کلارک

آناپیک امروز برای شما بیوگرافی کوتاهی از امیلیا کلارک که بازی خیره کننده او در بازی تاج و تخت امروز خیلی مطرح است، آماده کرده که با هم آن را خواهیم خواند.

امیلیا کلارک : Emilia Clarke
تاریخ تولد : ۲۶ اکتبر ۱۹۸۶ در لندن، انگلستان
مهمترین افتخارات : نامزد دریافت جایزه Emmy برای سریال « بازی تاج و تخت »
بیوگرافی کوتاه :
امیلیا کلارک در سال ۱۹۸۷ در لندن انگلستان و در خانواده ای مرفه متولد شد. وی به دلیل فعالیت پدر که مهندس صدا در تئاتر بود، خیلی زود به این هنر علاقه مند گردید. کلارک زمانی که تنها ۳ سال داشت با دیدن نمایش موزیکال « قایق برفی » عاشق بازیگری شد و تصمیم گرفت روزی در زندگی اش به یک بازیگر مطرح تبدیل شود.

  امیلیا کلارک , بازی تاج و تخت , هالیوود , بیوگرافی امیلیا کلارک
به همین جهت وی به تئاتر وارد شد و با اندوختن تجربه بیشتر در زمینه بازیگری موفق گردید در نمایش های زیادی روی صحنه برود و هنر خود را نمایان سازد. اولین حضور تصویری کلارک در تلویزیون در یک قسمت از مجموعه تلویزیونی « دکترها » اتفاق افتاد و پس از مدت کوتاهی نیز نقشی به وی پیشنهاد گردید که توانست او را به شهرتی جهانی برساند و آن نقش، دنریس تارگرین در سریال « بازی تاج و تخت » بود. کلارک با این نقش توانست در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۵ نامزد جایزه Emmy شود و همچنین موفقیت هایش در این سریال سبب گردید تا او ایفاگر نقش سارا کانر در فیلم « ترمیناتور : جنسیس » شود.

 امیلیا کلارک , بازی تاج و تخت , هالیوود , بیوگرافی امیلیا کلارک
نکاتی که احتمالا درباره امیلیا کلارک نمی دانید :
گفته که اگر بازیگر نمی شد، یک معمار، خواننده یا طراح گرافیک می شده است. وی مادرش تاجر بوده است و توانایی نواختن پیانو، فلوت و گیتار را دارد.
در سال ۲۰۱۲ در لیست ۱۰۰ نفره زیباترین چهره ها از طرف Independent Critics رتبه ۱ را بدست آورد. وی دومین بازیگر سریال « بازی تاج و تخت » می باشد که در نقش سارا کانر ظاهر شده است. لنا هیدوی نیز در سریال « ترمیناتور : سرگذشت سارا کانر » در نقش سارا کانر ظاهر شده بود.

جایگزین تمزین مرچانت در سریال « بازی تاج و تخت » شد. دلیل جدایی مرچانت از این پروژه هرگز مشخص نشد وی علاوه بر بازیگری، استعداد و توانایی بالایی در آوازخوانی نیز دارد.
گفته زمانی که در مکان های عمومی حضور پیدا می نماید به دلیل اینکه موهای بلوند بلندی ندارد ( اشاره به شخصیتش در سریال « بازی تاج و تخت ) ، هیچکس او را نمی شناسد! قبل از اینکه به عنوان بازیگر در سریال « بازی تاج و تخت » حضور پیدا نماید، شغل های زیادی را تجربه کرد که از جمله آن منشی تلفن و گارسون بوده است.

وی برای بازی در نقش شارون کارتر در فیلم « کاپیتان آمریکا : سرباز زمستان » تست بازیگری داد اما نقش به امیلی ونکمپ رسید و برای بازی در نقش ساحره در فیلم « جوخه خودکشی » مطرح شده بود اما سرانجام نقش به کارا دلوینگن رسید.
 امیلیا کلارک , بازی تاج و تخت , هالیوود , بیوگرافی امیلیا کلارک
مهمترین آثار امیلیا کلارک :
Game of Thrones
Terminator Genisys

منبع آنا پیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بیوگرافی امیلیا کلارک”