free web hit counter

بهرام رادان در کنار همایون شجریان

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 81
بهرام رادان در کنار همایون شجریان

بهرام رادان که در خارج از کشور به سر می برد البته به بهانه اکران خارجی فیلم بارکد در کنار دیگر هنرمند عزیز کشورمان همایون شجریان عکسی دیدنی انداخته که در آناپیک قرار گرفته است.

عزیزان خوشتیپ در حال خارجگردی. همایون چقدر ناگهانی ریش ها را سپید کرد و باعث تعجب همگان شده البته درد بیماری پدر بی تاثیر نبوده که برای پدر گرامی هم دعا میکنیم که دوباره ربنای استاد شجریان را زنده بشنویم ولی با تمام این تفاسیر چکار کردی با خودت برادر؟!

بهرام رادان در کنار همایون شجریان

عکس های بهرام رادان

بهرام رادان (زاده ۸ اردیبهشت ۱۳۵۸، تهران)، بازیگر، خواننده و تهیه‌کننده موسیقی ایرانی است. وی فارغ‌التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد.

او دورۀ بازیگری را در سال ۱۳۷۸ و در آموزشگاه هیوا فیلم گذراند و در همان سال برای بازی در فیلم شور عشق ساخته نادر مقدس انتخاب شد.در اولین حضور سینمایی شور عشق شناخته شد: شور عشق اما فیلم به فیلم به دانش سینمایی خود افزود و توانست فوت و فن بازیگری را بیاموزد تا اینکه در چهارمین نقش آفرینی اش کاندید دریافت تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد در پنجمین جشن خانه سینما شد: آواز قو. رادان سپس موفق به کسب دو سیمرغ بلورین نقش اول مرد (شمعی در باد و سنتوری) نیز شد.

رادان در یک آلبوم موسیقی تحت عنوان روی دیگر خوانندگی کرده است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بهرام رادان در کنار همایون شجریان”