free web hit counter

بن کینگزلی در یک سریال تلویزیونی

مجموعه: اخبار, اخبار تلویزیون تعداد بازدید: 194
بن کینگزلی در یک سریال تلویزیونی

«بن کینگزلی» ، بازیگر باسابقه برنده اسکار و گلدن گلوب در یک مینی‌ سریال اقتباسی ایفای نقش می‌کند که این سریال با مضمون درام ساخته خواهد در شبکه های تلویزیونی پخش می‌شود.

«هالیوود ریپورتر» نوشت : «بن کینگزلی» بازیگری که جوایز مهمی چون اسکار، بفتا، گلدن گلوب و گرمی را در کارنامه‌ اش دارد، قرار است در اقتباس تلویزیونی رمان «پسر خاله بازیلیو» بازی کند.

«پسر خاله بازیلیو» رمانی واقع‌ گرایانه از «اکا دِ کویروز» نویسنده پرتغالی است که در سال ۱۸۷۸ چاپ شده و ترجمه انگلیسی‌زبان آن با عنوان «دندان اژدها» روانه بازار شد.

«دیوید اشتون» فیلمنامه این مجموعه تلویزیونی را به نگارش درمی‌ آورد و بازیگر «گاندی» و «هیوگو» در نقش تهیه‌ کننده و بازیگر در این پروژه فعالیت می‌کند. رمان «کویروز» در قالب دو قسمت ۹۰ دقیقه‌ ای به روی آنتن خواهد رفت.

سر بن کینگزلی (به انگلیسی: Sir Ben Kingsley) (زاده ۳۱ دسامبر ۱۹۴۳) بازیگر انگلیسی دریافت کننده جایزه اسکار در فیلم گاندی است. او همچنین نامزد بفتای بهترین بازیگر مکمل مرد برای فیلم فهرست شیندلر بوده است که البته به این جایزه دست پیدا نکرد.

او در فیلم هایی مانند ، خانه‌ای از شن و مه ، مرگ و دوشیزه ، فهرست شیندلر ، شاهزاده ایران ، گاندی ، شعر سوگ ، جزیره شاتر ، خون رینی به ایفای نقش پرداخته که از موفق ترین بازیگران بوده است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بن کینگزلی در یک سریال تلویزیونی”