free web hit counter

بازی ترمبلی خردسال با جولیا رابرتز

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 400
بازی ترمبلی خردسال با جولیا رابرتز

بازی ترمبلی خردسال با جولیا رابرتز

در این مطلب از آناپیک از بازیگر خردسالی که توانسته است با نقش آفرینی خود در درام اتاق( جیکوب ترمبلی) به شهرت برسد و هم اکنون همبازی رابرتز شود سخن می گوییم.

جیکوب ترمبلی بازیگر خردسالی که سال گذشته با درام تحسین‌شده «اتاق» به شهرت رسیده است، در نقش قهرمان اصلی داستان که پسری با مشکلات مادرزادی روبه روست جلوی دوربین می‌رود و رابرتز و ویلسن در نقش والدین او ظاهر خواهند شد.

اوون ویلسن بازیگر فیلم‌های «نیمه‌شب در پاریس» و «هتل بزرگ بوداپست» به احتمال زیاد در جدیدترین پروژه سینمایی استودیوی «لاینزگیت»، بازی در نقش مقابل جولیا رابرتس را بر عهده خواهد گرفت.

 جیکوب ترمبلی, اتاق, اوون ویلسن, جی. کی. سیمونز

اعجاز” (Wonder) به کارگردانی استیون شباسکی فیلمساز و رمان‌نویس امریکایی جلوی دوربین می‌رود و جیکوب ترمبلی بازیگر خردسال کانادایی نقش شخصیت اصلی داستان به نام «آگوست پولمن» را ایفا خواهد نمود. جک ثورن و استیو کنراد نگارش سناریوی این پروژه را با اقتباس از یک کتاب قصه کودک به همین نام به انجام رسانده‌اند.

 جیکوب ترمبلی, اتاق, اوون ویلسن, جی. کی. سیمونز

داستان فیلم درباره کودکی می باشد که با مشکلات مادرزادی در چهره‌اش به دنیا می‌آید و به همین علت از رفتن به مدارس معمولی در سال‌های ابتدایی زندگی‌اش محروم می‌ماند. چندین سال بعد، او تبدیل به قهرمانی باورنکردنی می‌شود. پیش از این، حضور رابرتز در نقش مادر آگوست قطعی شده بود و حالا ویلسن ۴۷ ساله به زودی برای بازی در نقش پدر کودک معلول قرارداد خواهد بست.

 جیکوب ترمبلی, اتاق, اوون ویلسن, جی. کی. سیمونز

رمان «اعجاز» به قلم آر. جی. پلاسیو اولین‌بار رد سال ۲۰۱۲ منتشر گشت و در مدت کوتاهی بیش از دو میلیون نسخه از آن به فروش رسید. ویلسن که آخرین‌بار فیلم «زولندر ۲» را بر پرده سینماها داشت، این روزها به همراه جی. کی. سیمونز و اد هلمز مشغول بازی در کمدی “حرامزاده‌ها” (Bastards) می باشد.

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بازی ترمبلی خردسال با جولیا رابرتز”