free web hit counter

بازیگر زن معروف و خانواده اش در آمریکا

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 1756
بازیگر زن معروف و خانواده اش در آمریکا

بازیگر زن معروف که خانواده اش در آمریکا زندگی می کنند برای دیدار با آن ها به آمریکا سفر کرده و در جدیدترین عکس منتشر از او در کنار همسر و فرزندانش قرار دارد.

نسرین مقانلو که به دلیل مسائل کاری دور از همسر و فرزندانش که در آمریکا زندگی می کنند ، عکسی منتشر کرد که در کنار اعضای خانواده اش در یک رستوران مکزیکی در تگزاس دیده می شود.

بازیگر زن معروف و خانواده اش در آمریکا

عکس های بازیگران زن و عکس های نسرین مقانلو

نسرین مقانلو متولد یکم تیرماه سال ۱۳۴۷ در تهران است.او فعالیت بازیگری خود را با فیلم امید در سینما آغاز کرد و با بازی در فیلم همسر بیشتر مورد توجه قرار گرفت. او پس از بازی در فیلم نابخشوده چند سالی را خارج از کشور گذراند. وی سپس به ایران بازگشت و بازی در سینما و تلویزیون را ادامه داد. بازی در فیلم مهمان مامان وی را به عنوان یک بازیگر توانا مطرح کرد.

کمال خلیلیان مهاجم تیم ملی فوتبال ،قهرمان جوانان آسیا،و عضو باشگاه های گمرک اهواز،پاس و تاج و همسر نسرین مقانلو بازیگر کشورمان است.

وی فعالیت خود را با فیلم امید در سینما آغاز کرد و با بازی در فیلم همسر بیشتر مورد توجه قرار گرفت. وی پس از بازی در فيلم نابخشوده چند سالی را خارج از كشور گذراند. وی سپس به ایران بازگشت و بازی در سینما و تلویزیون را ادامه داد. بازی در فیلم مهمان مامان وی را به عنوان یک بازیگر توانا مطرح کرد.

پیشنهاد ما :

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بازیگر زن معروف و خانواده اش در آمریکا”