free web hit counter

بازیگر زن برنده اسکار در فیلم جدیدش

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 196
بازیگر زن برنده اسکار در فیلم جدیدش

بازیگر برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر زن در جدیدترین فیلمش به ایفای نقش پرداخته است که تصاویری از این فیلم منتشر شده است که در آناپیک قرار گرفت.

نخستین تصویر از آلیسیا ویکاندر (که برای فیلم دختر دانمارکی اسکار بهترین بازیگر زن نقش مکمل را دریافت کرد) در فیلم جدیدش “Euphoria” منتشر شد.

این فیلم نخستین فیلم انگلیسی زبان کارگردان و نویسنده سوئدی برنده اسکار است که اوا گرین و شارلوت رمپلینگ نیز در آن ایفای نقش میکنند. داستان درباره ی دو خواهر است که بعد از سال ها دوری به هم ملحق میشوند. ویکندر در دو فیلم قبلی این فیلمساز سوئدی نیز با او همکاری کرده بود، “پاکی” داستان زن جوانی که درگیر رابطه اش با موسیقی میشود و “هتل” درباره زنی که به یک گروه درمانی ملحق میشود که تعدادی زیادی از افراد در آن از مشکلات مختلف روحی رنج میبرند.

آلیسیا ویکاندر (به سوئدی: Alicia Vikander) (زاده ۳ اکتبر ۱۹۸۸) بازیگر سوئدی است.

از فیلم‌های معروف او می‌توان به بازی در آنا کارنینا و دختر دانمارکی اشاره کرد. وی در هشتاد و هشتمین مراسم اسکار جایزه بهترین بازیگر زن نقش مکمل به خاطر بازی در فیلم دختر دانمارکی را از آن خود کرد.

بازیگر زن برنده اسکار در فیلم جدیدش

اخبار سینمای هالیوود و فیلم های جدید خارجی

اوا گرین ((به فرانسوی: Eva Gaëlle Green)زاده ۶ ژوئن ۱۹۸۰) بازیگر فرانسوی است. او فعالیت هنری‌اش را از تئاتر و پیش از سال ۲۰۰۳ که اولین تجربه سینمایی‌اش را با بازی در فیلم خیالباف‌ها اثر ماندگار برناردو برتولوچی انجام دهد، آغاز کرد. او خیلی زود و با بازی در قلمرو بهشت اثر ریدلی اسکات به بازیگری بین‌المللی بدل شد. پس از آن با به عهده گرفتن نقش وسپر لیند در مجموعه جیمز باند کازینو رویال گام بعدی را محکم‌تر برداشت. در سال ۲۰۰۶ موفق شد تا جایزه ۶۰امین دوره بفتا را به خوداختصاص دهد.

از سال ۲۰۰۶ اوا گرین در فیلم‌های مستقلی چون کراکز (۲۰۰۹), رحم (۲۰۱۰) و حس کامل (۲۰۱۱) بازی کرد. او همچنین در سریال کملوت (۲۰۱۱)، بازی کرد در سال ۲۰۱۲ تیم برتون او را دعوت رد تا در سایه‌های سیاه ایفای نقش کند. در سال ۲۰۱۴ نقش آرتمیس را در۳۰۰ و ۳۰۰: ظهور یک امپراتوری بازی کردی و پس از آن نقش آوا لرد را در شهر گناه اثر فرانک میلر و رابرت رودریگز و شهر گناه: بانویی که به خاطرش می‌کشمبازی کرد. پس از آن به دعوت شوتایم’ در داستان عامه‌ پسند حضور یافت و درخشش باعث شد جایزه بهترین بازیگران سریال گلدن گلوب را در هفتاد و سومین مراسم گلدن گلوب به دست آورد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بازیگر زن برنده اسکار در فیلم جدیدش”