free web hit counter

بازگشت شبنم قلی خانی به تلویزیون

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 483
بازگشت شبنم قلی خانی به تلویزیون

بازگشت شبنم قلی خانی به تلویزیون

بر اساس گزارش اخیر آناپیک، بازگشت شبنم قلی خانی خبر ساز شده است. شبنم قلی خانی که مدت ها از تلوزیون و سریال تلویزیونی به دور بود قصد دارد در سریال های جدید تلویزیونی ایفای نقش نماید.

شبنم قلی خانی گفت:«من به تازگی در یک سریال به نام«دیوار شیشه‌ای»به کارگردانی راما قویدل حضور داشتم که فیلمبرداری آن به اتمام رسیده و کار بعدی‌ام که از نیمه تیرماه کلید می‌خورد؛ سریال «یکتا» به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی می باشد.»

شبنم قلی‌خانی؛ بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر می باشد که نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی را هم تجربه نموده است. قلی‌خانی که حدود چهار سال از فضای تلویزیون دور بود؛ پیشنهاد‌های متعددی برای بازی داشته است وی با اشاره به جدیدترین کار خود در گفت‌وگو با ما بیان کرد: من به تازگی در یک سریال به نام«دیوار شیشه‌ای»به کارگردانی راما قویدل حضور داشتم که فیلمبرداری آن به اتمام رسیده است. کار بعدی‌ام که از نیمه تیرماه کلید می‌خورد؛ سریال «یکتا» به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی می باشد.

   شبنم قلی خانی, اولین شب آرامش, اخبار بازیگران, پنجمین خورشید

بازگشت شبنم قلی خانی

شبنم قلی‌خانی با بیان ویژگی‌های نقش خود در سریال «یکتا» توضیح داد: این نقش با نقش‌های قبلی‌ام خیلی متفاوت بوده و من در این سریال نقش یک زن که در ظاهر خیلی قوی است ولی در باطن شاید تصمیمات سطحی بگیرد را ایفا می‌نمایم. زنی که کارها و تصمیماتش از موضع بالاست و خودش را در رابطه با دیگران و اتفاقاتی که می‌افتد و همچنین تصمیماتی که می‌گیرد در همه جنبه‌هایش محق می‌داند. متفاوت بودن این نقش، علت اصلی بود که من را مجاب به این انتخاب نمود.

شبنم قلی خانی درباره نقش خود در سریال «دیوارشیشه‌ای» و موضوع این سریال بیان نمود: مدتی پیش من خبری با این مضمون در یکی از مطبوعات خواندم که خیلی برایم جذابیت داشت. داستان به این شکل بود که یک زن به ملاقات برادرش در زندان می‌رود و با هم‌بندی برادرش که محکوم به اعدام بوده، ازدواج می‌کند و گویا دادگاه هم با این موضوع موافقت می‌نماید. این همیشه در ذهن من ماند تا این که فیلمنامه «دیوار شیشه‌ای» را خواندم و متوجه نزدیکی موضوع این فیلمنامه با داستانی که در روزنامه خواندم شدم اما داستان «دیوار شیشه‌ای» به شخصیت یک وکیل زن می‌پردازد که وکالت فردی که مرتکب قتل غیری عمد شده را می‌پذیرد و در طول وکالت خودعلاقه‌ای بین او و موکلش رخ می‌دهد. این نقش به‌نظرم خیلی متفاوت آمد و از طرفی باعث گردید من شرایط یک وکیل در رابطه با پرونده قتل را از نزدیک لمس کنم. علاوه بر این علاقه وکیل به موکل خود و این که چطور به آن کمک می‌کند هم برایم جذاب بود.

 شبنم قلی خانی, اولین شب آرامش, اخبار بازیگران, پنجمین خورشید

بازگشت شبنم قلی خانی

این بازیگر در ادامه درباره دلیل فاصله گرفتنش از تلویزیون عنوان کرد: من به دلیل شغل همسرم چهار سال در ایران زندگی نکردم و از طرفی شرایط تحصیلی که در رشته کارگردانی و فیلم داشتم باعث دوری‌ام از تلویزیون گردید. در این بین خداوند به من فرزندی عطا نمود که مشغول نگهداری از او بودم اما تنهایی و غربت برایم واقعا سخت بود و نمی‌توانستم تحمل کنم تا این‌که در فروردین سال ۹۵ به ایران بازگشتیم. پیش از آن آخرین سریالم «سرزمین کهن» بود که در سال ۸۹ ساخته شد.

شبنم قلی خانی، بازیگر سریال «اولین شب آرامش» در پاسخ به این سوال که آیا پس از گذشت چهار سال پیشنهادهای کاری‌اش مانند چهار سال قبل است یا نه، گفت: بعد از بازگشتم به ایران، به این فکر می‌کردم که باز هم پیشنهاد دارم یا نه؟ این برایم خیلی جالب بود و اولین پیشنهادم با تئاتر شروع شد اما در اواسط کار به دلیل این‌که زمان کار کم بود و بازیگر نقش اصلی مشکلی برایش پیش آمد و نتوانست به کار ادامه دهد، این تئاتر کنسل گردید اما واقعا در این مدت کمی که آمده‌ام پیشنهادها شروع شده است و اتفاقا خیلی از کارگردانان دوست دارند کسی را انتخاب کنند که در همه سریال‌ها بازی نکرده است ولی مردم با آن خاطره زیادی دارند.

 شبنم قلی خانی, اولین شب آرامش, اخبار بازیگران, پنجمین خورشید

بازگشت شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی ادامه داد: این روزها تکرار سریال‌ها را دائما شبکه‌ «آی فیلم» و شبکه شهرستان‌ها پخش می‌نماید، در حال حاضر هم شبکه سه سیما سریال «پنجمین خورشید» را هر روز ساعت ۱۶ نشان می‌دهد. این جالب است سریالی که هفت سال پیش پخش شده است دوباره پخش می‌گردد و جالب‌تر این که هنوز هم برای مردم جذابیت دارد. این تکرار به نظرم به خاطر تولید کم سریال‌ها در تلویزیون می باشد وگرنه می‌توانیم سریال‌های جذاب‌تری داشته باشیم. ما امسال برای ماه مبارک رمضان تنها دو سریال داریم و این خوب نیست، امیدوارم در سال‌های آینده این اتفاق نیفتد و سریال‌هایی به روز پخش شود در غیر این صورت سریالی که هفت سال پیش پخش شده، باز‌پخش آن چه فایده‌ای دارد ضمن این‌که مردم داستان آن را می‌دانند.

شبنم قلی خانی با ارزیابی وضعیت کنونی تلویزیون نسبت به سال‌های گذشته یاد کرد: متاسفانه آن چیزی که از تلویزیون نسبت به سال‌های گذشته می‌بینم اصلا خوب نمی باشد زیرا تولیدات باید خیلی بیشتر و داستان‌ها باید جذابیت بیشتری داشته باشند چون مردم ما قصه‌های قدیمی و تکراری را دوست ندارند و قطعا منتظر قصه‌های جدیدی می باشند. به نسبت سال‌های قبل من شرایط تلویزیون را خوب نمی‌بینم. ما در سال‌های گذشته سریال‌های خیلی خوبی کار کردیم مثل «اولین شب آرامش» که با گذشت چند سال از پخش آن باز مردم دوستش دارند.آن موقع کارها خیلی پخته‌تر بود و با عجله ساخته نمی‌شد و برای کار بودجه خوبی صرف می‌شد همه اینها ارزش کل کار را بالا می‌برد و مخاطب بیشتری جذب می‌نماید. چرا مخاطب ما باید به سراغ سریال‌های ماهواره‌ای برود و باز تکرار آن سریال بی‌محتوا را ببیند؟ علتش این است که تلویزیون ما مثل سال‌های گذشته تلاشش را نمی‌کند و طبیعتا علت این نیست که مردم دوست ندارند؛ تلویزیون بیینند بلکه مردم دوست دارند سریال خوب بینند و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بازگشت شبنم قلی خانی به تلویزیون”