free web hit counter

بازگشت دنیل کریگ به فیلم‌های جیمز باند

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 951
بازگشت دنیل کریگ به فیلم‌های جیمز باند

بسیاری از افراد، سری فیلم های جیمز باند را با بازیگر سرشناسش یعنی «دنیِل کریگ» می شناسند. این هنرپیشه به قدری محبوب و مشهور هست که تماشاگران زیادی تنها به خاطر حضور او به تماشای این فیلم ها می پردازند و حالا خبرها حاکی از آن است که او بازهم برای ایفای این نقش با تهیه کنندگان به توافق رسیده است.

«دنیِل کریگ» روز جمعه در جشنواره نیویورک این فرصت را داشت تا درباره اظهارات اخیر خودش مبنی بر کناره گیری از فیلم های سری «Spectre» موضوع گیری کند. وی قبلا اعلام کرده بود که قصد ندارد دوباره در این فیلم ها به ایفای نقش جیمز باند بپردازد؛ حتی اگر رگش را هم بزند. وی در این رابطه گفته بود: “من به حرکتی جدید نیاز دارم و نمی خواهم در این رابطه فکر کنم. از برنامه بعدی نیز اطلاعی ندارم. اگر تصمیم بگیرم باز هم در فیلم های جیمز باند بازی کنم، تنها به خاطر مسائل مالی خواهد بود.”

حالا یک سال پس از این سخنان هنگامی که وی آرامتر شده، موضع متفاوتی در این رابطه اتخاذ کرده است. دنیِل کریگ در این رابطه می گوید: “هنگامی که من آن سخنان را به زبان آوردم، تنها یک روز از فیلم برداری گذشته بود. من تقریبا یک سال از خانه دور بودم. تا جایی که بتوانم، به ایفای نقش در این مجموعه خواهم پرداخت. اگر ار این کار دست می کشیدم، به طور حتم پشیمان می شدم.” در زمان مصاحبه جنجالی، خستگی و درماندگی کاملا در چهره این بازیگر مشهور نمایان بود. حالا گذر زمان بخشی از مسائل را حل نموده و ستاره هالیوود حال و روز نسبتا بهتری دارد.

به نظر می رسد مسائل احساسی و روانی در این تصمیم گیری تاثیر داشته است. بنابراین می توان انتظار داشت وی را دوباره در نقش جیمز باند ببینیم از بازی اش لذت ببریم.

دنیل کریگ (به انگلیسی: Daniel Craig) (زاده: ۲ مارس ۱۹۶۸ در شهر چسترُ انگلستان)، بازیگر و هنرپیشه مطرح سینمای هالیوود است. وی ششمین شخصیت جیمز باند در مجموعه فیلمهای جاسوسی و اکشن جیمز باند است. گزینش او به عنوان بازیگر ایفا کننده نقش جیمز باند با واکنش منفی طرفداران این فیلم مواجه شد ولی نقش آفرینی او در فیلم کازینو رویال موجب شد تماشاگران و منتقدان وی را بهترین جیمز باند تاریخ بدانند.

دنیل کریگ در ماه آوریل سال ۲۰۰۸ به عنوان خوش لباس‌ترین مرد بریتانیا معرفی شد. او در آوریل سال ۲۰۱۵ بعنوان مدافع جهانی سازمان ملل متحد جهت حذف مین و مواد منفجره تعیین شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بازگشت دنیل کریگ به فیلم‌های جیمز باند”