free web hit counter

بازگشت جکی چان به فیلم شانگهای

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 130
بازگشت جکی چان به فیلم شانگهای

جکی چان که یکی از بهترین بازیگران آسیایی است در جدیدترین خبرها به قسمت جدید از فیلم شانگهای ملحق شده است و قرار است در غروب شانگهای بازهم به ایفای نقش بپردازد.

تازه ترین قسمت این کمدی اکشن وسترن با نام «ظهور شانگهای» جلوی دوربین می رود.اوئن ویلسن که در دو قسمت قبلی این مجموعه فیلم با چان همبازی بود، در سومین قسمت آن هم حضور دارد.

کمپانی مترو گلدوین مه یر که تهیه کننده فیلم است، آن را با هزینه تولید ۸۰ میلیون دلاری وارد مرحله تولید می کند.جارد هس که در کارنامه سینمایی خود چند فیلم کمدی مستقل دارد، این محصول پرخرج کمپانی مترو را کارگردانی خواهد کرد.

چان و ویلسن در داستان قسمت تازه فیلم، یک قرارداد کاری جدید امضا می کنند تا دوباره به گارد سلطنتی چون ونگ بپیوندند.این گارد تحت نظر شاهزاده خانم کشور چین قرار دارد. شنیده می شود داستان قسمت سوم در سرزمین چین اتفاق می افتد.

این در حالی است که در دومین قسمت فیلم در سال ۲۰۰۳، این دو بازیگر برای انجام یک ماموریت راهی شهر لندن دوره ویکتوریا شدند.به نوشته ورایتی، هنوز اطلاعات زیادی در باره سومین قسمت این مجموعه فیلم پخش نشده و داستان آن، بزودی در اختیار رسانه ها قرار می گیرد.

تیم دو نفره مایلز میلار و آلفرد گوگ، وظیفه نگارش فیلم نامه «ظهور شانگهای» را به عهده دارند.

چان کُونگ سانگ (به چینی: Chan Kong Sang، 陳港生) مشهور به جکی چان متولد هفت آوریل سال ۱۹۵۴ یک هنرپیشه، کارگردان، تهیه‌کننده، فیلم‌نامه‌نویس، بدل‌کار و خواننده هنگ‌کنگی است. او بخاطر فیلم‌های کمدی-اکشن خود مشهور است.

«جکی چان» بازیگر معروف فیلم‌های اکشن درسال ۱۹۵۴ در هنگ کنگ به‌ دنیا آمد. پدرش «چارلز چان» و مادرش «لی‌لی چان» در سفارت فرانسه درهنگ‌کنگ کار می‌کردند.

وضعیت مالی خانواده چان آن‌ قدر نامناسب بود که آنان می‌خواستند جکی پنج ساله را در برابر هزار و پانصد دلار به یک دکتر انگلیسی بفروشند، اما از کارشان منصرف شدند و تصمیم گرفتند برای یافتن کار بهتر به استرالیا مهاجرت کنند. اما جکی را در سن هفت سالگی به یک پانسیون در هنگ‌ کنگ فرستادند.

جکی از هفت سالگی به مدت ده سال، یعنی تا سال ۱۹۷۱ نزد استادی به‌ نام «یوشان یوان» عملیات آکروبات ، کونگ‌فو ، اپرای چینی ، پانتومیم و آواز را آموخت. ۸ ساله بود که در فیلم «هفت شانس کوچولو» نقش کوتاهی را بازی کرد. سپس به‌ عنوان بازیگر خردسال در فیلم‌ های موزیکال هنگ کنگی فعالیت داشت. او در خیابان مشاهیر آمریکا و خیابانی در هنگ کنگ دارای ستاره است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بازگشت جکی چان به فیلم شانگهای”