free web hit counter

اکران فروشنده در شهریور قطعی است

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 207
اکران فروشنده در شهریور قطعی است

در جدیدترین خبرها از فیلم فروشنده که جوایز بسیاری را تاکنون بدست آورده است،تهیه کننده فیلم علی سرتیپی اظهار داشت که اکران فروشنده در شهریورماه قطعی و خبرهایی دیگر از فیلم فروشنده در آناپیک.

علی سرتیپی تهیه کننده سینما و مدیرعامل شرکت پخش فیلمیران تاکید کرد: فیلم سینمایی «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی قطعا شهریور ماه اکران می شود اما هنوز مشخص نیست این فیلم نیمه اول و یا نیمه دوم این ماه روی پرده سینماها برود.

وی با اشاره به اینکه اکران گسترده ای برای «فروشنده» در نظر گرفته شده است، تاکید کرد: هنوز سرگروه اکران مشخص نشده است، اما بی شک «فروشنده» در تهران و شهرستان ها به صورت گسترده اکران می شود.

سرتیپی در پایان با اشاره به تبلیغات این اثر سینمایی توضیح داد: برای این فیلم نیز همانند دیگر فیلم ها تبلیغات مختلفی را برنامه ریزی کرده ایم که از جمله می توان به تبلیغات تلویزیونی، شبکه های اجتماعی و شهری اشاره کرد. البته تیزر فیلم «فروشنده» توسط تیم اصغر فرهادی کارگردان فیلم ساخته شده است.

اکران فروشنده

اخبار جدید سینمای ایران و اکران فروشنده در شهریورماه

به گزارش مهر، کشورهای مختلف تا سوم اکتبر ۲۰۱۶ (۱۲ مهر) فرصت دارند تا نماینده خود را به آکادمی معرفی کنند. این فیلم‌ها باید تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۶ در کشور سازنده به اکران درآمده باشند و از آنجا که شانس فیلم «فروشنده» برای معرفی از سوی ایران به اسکار زیاد است باید تکلیف اکران آن زودتر مشخص شود.

فروشنده (به فرانسوی: Le Client، به معنی مشتری) فیلمی به کارگردانی و نویسندگی اصغر فرهادی است. فروشنده هفتمین فیلم بلند اصغر فرهادی است. فروشنده در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۶ نامزد نخل طلا بود. در مراسم اختتامیه این جشنواره جایزه بهترین فیلم‌نامه به اصغر فرهادی رسید و شهاب حسینی هم برندهٔ جایزه بهترین بازیگر مرد شد.

فروشنده روایتگر داستان زوج جوانی است که در حال اجرای نمایشنامه مرگ فروشنده آرتور میلر هستند. رابطهٔ آنها پس از نقل مکان به خانه‌ای که پیشتر زنی به نام آهو در آن ساکن بوده است، به خشونت کشیده می‌شود.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “اکران فروشنده در شهریور قطعی است”