free web hit counter

الهام پاوه نژاد بازی در تئاتر برایم ارجحیت دارد

مجموعه: اخبار, اخبار تئاتر تعداد بازدید: 414
الهام پاوه نژاد بازی در تئاتر برایم ارجحیت دارد

الهام پاوه نژاد بازی در تئاتر برایم ارجحیت دارد

الهام پاوه نژاد,الهام پاوه نژاد بازی در تئاتر ,الهام پاوه نژاد در تئاتر

عکس الهام پاوه نژاد در تئاتر

پاوه‌‏نژاد افزود: در این شرایط خوشحالم که هر چند نمایش «مضحکه شبیه قتل» بازتولید است، متنی ایرانی است که در اجرای سالیان پیش خود دیده شده و مورد  استقبال قرار گرفته، ضمن اینکه متنی است که حرف امروز را هم  در دل خود دارد.

 او با اشاره به ضرورت تولید نمایشنامه‏‌های ایرانی، گفت: اگر چنین نباشد، نمایشنامه‏‌نویسی ما افت می‌‏کند و زمانی می‏‌رسد که ما به عنوان بازیگر باید بگوییم امان از متن‏ ضعیف، امان از فیلمنامه ضعیف!

الهام پاوه نژاد,الهام پاوه نژاد بازی در تئاتر ,الهام پاوه نژاد در تئاتر

عکس الهام پاوه نژاد

پاوه‏‌نژاد با بیان اینکه تئاتر ایران در حال حاضر در وضعیت چندان خوشایندی نیست، افزود: برداشته شدن حمایت‏‌ها و قرار گرفتن بار درآمدزایی بر دوش گروه، در تصمیم‏‌گیری کارگردان و تولید تاثیر می‏‌گذارد و متاسفانه ما را به سمت و سوی در اولویت قرار دادن گیشه می‏‌برد که در دورانی سینما نیز به آن سمت رفت؛ پس به ناچار از کیفیت کار کاسته می‏شود و این برای تئاتر آسیب‏ زا است.

این بازیگر تلویزیون و تئاتر علاقه و انتخاب را دلایل ادامه حضور خود بر صحنه تئاتر دانست و افزود: ترجیح می‏‌دهم که با نان و ماست تئاتر بسازم تا در کارهای ضعیف تصویر حضور داشته باشم. این برایم ارجحیت دارد و ارزشش بیشتر است.

او با اشاره به اینکه مدت‏هاست نمایش‏ های ایرانی، به خصوص کمدی‏ های ایرانی را بر صحنه تئاتر نمی‏ بینیم، ادامه داد: نمایش «مضحکه شبیه قتل» ریشه در نمایش‏ های ایرانی و سنتی دارد که برای نسل جوان و دانشجویان تئاتر جذاب، دیدنی و آموختنی است.

الهام پاوه نژاد,الهام پاوه نژاد بازی در تئاتر ,الهام پاوه نژاد در تئاتر

الهام پاوه نژاد در اکران خصوصی

بازیگر نقش «عزیزالسلطنه» در نمایش «مضحکه شبیه قتل» با اشاره به تیپیکال بودن این نقش، گفت: عزیز‏السلطنه یکی از زنان ناصرالدین شاه است؛ زنی سنتی و قجر که از مرگ ناصرالدین شاه غمگین است وچون لج و لجبازی با زن سوگلی  شاه دارد، کنش و واکنش‌‏هایشان بر اساس این لجبازی است. عزیزالسلطنه از زنان حرمسرایی است  که دغدغه موقعیت و جاه و مقامش را دارد و همیشه می‏خواهد برتر بودنش را به نمایش بگذارد.

او درباره فعالیت‏‌های آینده خود در حوزه تئاتر گفت: در حال حاضر تنها در همین کار مشغول بازی هستم. عادت ندارم بازی در چند کار را با هم بپذیرم، چرا که بار مسئولیت هر کاری سنگین است و پذیرفتن همزمان چند کار با یکدیگر ممکن است از کیفیت اجرای نقش  بکاهد.

منبع : آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “الهام پاوه نژاد بازی در تئاتر برایم ارجحیت دارد”