free web hit counter

الهام حمیدی در روز عاشورای ۹۵

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 1161
الهام حمیدی در روز عاشورای ۹۵

الهام حمیدی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون در پست جدید اینستاگرامی اش ، عاشورای حسینی را تسلیت گفته و متنی را در اینستاگرامش منتشر کرده است.

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون که چندی پیش در برنامه دورهمی شرکت کرد این روزها در شبکه های اجتماعی فعالیت زیادی دارد و مصادف با روز عاشورا پست اینستاگرامی جدیدی را منتشر کرده است.

الهام حمیدی در روز عاشورای 95

عکس های الهام حمیدی ، تصاویر الهام حمیدی

الهام حمیدی در اینستاگرامش متنی را منتشر کرد :

امام حسینی زندگی کردن کار هر کس نیست اما مخصوص این ایام التماس دعا دارم و این فراز دکتر شریعتی و تو همه مطالبی که دیدم بیشتر توجه و نظرم و جلب کرد که تقیدم شمل عزیزان می کنم .

الهام حمیدی تحصیلاتش را در رشته حسابداری در دانشگاه آزاد رودهن به پایان رسانده و از همین دانشگاه لیسانس گرفته است. وی یک ترم به کلاسهای بازیگری رفته است و همان کلاسها بود که برای بازی در «آوایی در گلستان» رامین لباسچی انتخاب شد. در سال ۱۳۸۴ برای بازی در فیلم سینمایی «خیلی دور خیلی نزدیک»، موفق به کسب تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن، از جشن خانه سینما گردید.

از مجموعه‌های تلوزیونی که حمیدی در آنها به ایفای نقش پرداخته است؛ می‌توان از «مسافری از هند»، «زیر تیغ»، «آخرین دعوت» و «شوق پرواز» نام برد. او همچنین بازی در فیلم‌هایی نظیر «بچه‌های ابدی»، «ملک سلیمان» و «گهواره‌ای برای مادر» را در کارنامه هنری خویش دارد و «یوسف پیامبر».

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “الهام حمیدی در روز عاشورای ۹۵”