free web hit counter

افشاگری شقایق احمدی مجری زن شبکه جم

مجموعه: اخبار, اخبار تلویزیون تعداد بازدید: 311
افشاگری شقایق احمدی مجری زن شبکه جم

افشاگری شقایق احمدی مجری زن شبکه جم از سعید کریمیان و جم، افشاگری شقایق احمدی مجری و دوبلور زن شبکه جم از فساد اخلاقی سعید کریمیان مدیر شبکه جم.

شقایق احمدی مجری زن و بازیگر زن شبکه جم در اقدامی علیه سعید کریمیان مدیر شبکه جم دست به افشاگری زد .

افشاگری شقایق احمدی علیه شبکه جم و سعید کریمیان مدیر شبکه جم این روزها بار دیگر از فساد شبکه جم رونمایی کرد .فساد شبکه جم که بارها و بارها توسط دست اندرکاران اللخصوص عوامل زن شبکه جم اعلام شده است و این بار شقایق احمدی از اتفاقات شبکه جم رونمایی میکند .

افشاگری شقایق احمدی مجری زن شبکه جم

فساد اخلاقی در شبکه جم

شقایق احمدی مجری زن و دوبلور و بازیگر شبکه جم در یک افشاگری از فساد اخلاقی در شبکه جم گفت .سعید کریمیان مدیر شبکه جم همانند چند افشاگری قبل عوامل شبکه جم متهم ردیف اول فساد اخلاقی شبکه جم می باشد .

باز هم شقایق احمدی از فساد سعید کریمیان در افشاگری خود گفت و وی را یک آدم بیسواد در حرفه مدیریت شبکه خواند و بسیار نادان .شقایق احمدی در گوشه ای از صحبت های خود گفت که سعید کریمیان از وی خواسته تا در یک روز یک قسمت فیلم بسازد که نشان از نادانی فراوان سعید کریمیان دارد .

شقایق احمدی که در شبکه جم به عنوان مدیر دوبلاژ و مجری و بازیگر فعالیت میکرد پس از چند ماه مجبور به ترک شبکه جم شد که تصمیم گرفت پس از خروج از این شبکه دست به افشاگری علیه شبکه بزند .

افشاگری شقایق احمدی مجری زن شبکه جم

افشاگری شقایق احمدی مجری زن شبکه جم

شقایق احمدی در گوشه ای از صحبت های خود به فضای غیرحرفه ای در شبکه جم و عوامل کم سواد جم اشاره میکند که چندین بار در افشاگری های گذشته به آن اشاره شده بود .افشاگری شقایق احمدی مجری زن شبکه جم

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “افشاگری شقایق احمدی مجری زن شبکه جم”