free web hit counter

افسانه بایگان چگونه بازیگر شد ؟

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 306
افسانه بایگان چگونه بازیگر شد ؟

افسانه بایگان بازیگر سریال پریا که این روزها او را از قاب تلویزیون بازگشته است در برنامه خندوانه حضور پیدا کرده و درباره چگونه بازیگر شدنش سخن گفت و این راز را فاش ساخت که می توانید در ادامه مطلب از این راز آگاه بشید …

افسانه بایگان ستاره دهه شصت سینما و تلویزیون ایران درباره ورودش به بازیگری گفت:«۱۱ سالم بود که به کانون پرورش فکری رفتم،از همان ابتدا در یکی از فیلم‌ های کوتاه کانون پرورش فکری بازی کردم.با اینکه فیلم کوتاه بود ولی همه انرژی‌ام را گذاشتم برای بازی در آن فیلم.»

افسانه بایگان چگونه بازیگر شد ؟

راز بازیگر شدن افسانه بایگان و اخبار هنرمندان

بایگان ادامه داد:«آن فیلم را هیچ‌ وقت ندیدم.شنیدم که خارج از کشور موفقیت‌ هایی را کسب کرد،اما هیچ‌ وقت نتوانستم خودم اولین فیلمم را ببینم.»

بازیگر سربداران در ادامه اضافه کرد:«پدرم و عموی پدرم در کار تصویر و سینما بودند.حتی عموی پدرم چند فیلم را هم کارگردانی کرده بود. اما من خیلی اتفاقی و بدن حمایت خانواده ام وارد کار بازیگری شدم.»

همچنین او در این برنامه از زندگی شخصی اش صحبت کرد و در بخشی هم با جنان خان هم کلام شد .

افسانه بایگان در خندوانه

افسانه رایگان و رامبد جوان در خندوانه

افسانه بایگان (زاده ۱۳۴۰ در تهران) هنرپیشه ایرانی است.

حضور جلوی دوربین را از سال ۱۳۵۱ با فیلم کوتاه «بوق» کاری از «علی علیزاده» تجربه کرد. فعالیت حرفه‌ای خود را با مجموعه تلویزیونی «سربداران» به کارگردانی «محمدعلی نجفی» و همچنین بازی در سینما را از سال ۱۳۶۴ با فیلم «گمشده» به کارگردانی «مهدی صباغ زاده» آغاز کرد. فضل‌الله بایگان کارگردان سینما و تئاتر عموی اوست.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “افسانه بایگان چگونه بازیگر شد ؟”