free web hit counter

اشکان دژاگه دستگیر شد

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 61
اشکان دژاگه دستگیر شد

اشکان دژاگه بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در برلین به علت وجود الکل بیش از حد در خونش توسط پلیس بازداشت شد.

اشکان دژاگه دستگیر شد

 

روزنامه بیلد در گزارشی اعلام کرد برای اشکان دژاگه اتفاقی عجیب رخ داده است. براساس اعلام این نشریه ستاره حرفه‌ای و ۲۹ ساله با ۱٫۷ پرومیل الکل در خونش پشت فرمان خودرو نشسته است. حدود ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح یکشنبه (دیروز) این بازیکن حرفه‌ای که اکنون تحت قرارداد با تیم العربی قطر(Al-Arabi) است، در منطقه شون‌‌برگ شهر برلین توسط یکی از خودروهای پلیس متوقف شده است.

مطابق اعلام بیلد، پلیس‌ وقتی به خودرو دژاگه مشکوک می‌شود،‌ وی را متوقف می‌کند و تست الکل می‌گیرد. بر همین اساس فوری گواهینامه دژاگه ضبط می‌شود. چون وی از دادن تست خودداری می‌کند. حال با توجه به اتفاق افتاده ملی‌پوش ایرانی در جریانی حقوقی در این باره توضیح دهد.

bz-berlin  هم نوشته که اشکان دژاگه در حال رانندگی با خوروی بنتلی خود در جاده شونبرگ در حومه برلین توسط پلیس متوقف و پس از تست الکل مشخص شد که میزان الکل خون او بسیار بیشتر از حد مجاز رانندگی بوده و این بازیکن توسط پلیس دستگیر شد.

اشکان دژاگه دستگیر شد

اشکان دژاگه,Ashkan Dejagah,Ashkan Dejagah instagram,بیوگرافی اشکان دژاگه

 

رانندگی اشکان دژاگه در حال مستی

اشکان دژاگه,Ashkan Dejagah,Ashkan Dejagah instagram,بیوگرافی اشکان دژاگه

اشکان دژاگه (زاده ۱۴ تیر ۱۳۶۵ برابر با ۵ ژوئیه ۱۹۸۶ در تهران، ایران) بازیکن دو رگه ی تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه العربی قطر است که داری ملیت ایرانی-آلمانی می‌باشد. او تاکنون در تیم‌های هرتابرلین و ولفسبورگ در بوندس‌لیگا بازی کرده است. او در سال ۲۰۱۲ با قراردادی ۳ ساله به فولام پیوست. او در رده ملی، برای تیم‌های پایه آلمان بازی کرده‌است و در رده بزرگسالان، از لحاظ قانونی می‌توانست هم برای تیم ملی فوتبال آلمان و هم برای تیم ملی فوتبال ایران بازی کند.

منبع : آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “اشکان دژاگه دستگیر شد”