free web hit counter

ازفیلم مستهجن تا بازی در سینما ایران

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 436
ازفیلم مستهجن تا بازی در سینما ایران

اخبار سینما آناپیک به نقل از روزنامه مصری الیوم السابع، دارین حمزه بازیگر لبنانی فیلم کتاب قانون و ۳۳ روز قرار است به زودی در یک فیلم ایرانی بازی کند. وی که اخیرا بازی در یک سریال مصری را به پایان رسانده قرار است به زودی از بیروت به تهران سفر کند تا در فیلمی جدید در ایران بازی کند. این روزنامه اعلام کرده است دارین حمزه برای حضور در این فیلم بیش از یک ماه در ایران خواهد بود تا در این فیلم که گفته شده کاری بزرگ است، بازی کند.

 اخبار, اخبار سینما, دارین حمزه

البته این روزنامه و منابع خبری دیگر چون پایگاه لبنانی النشره و السینما نامی از فیلم آتی دارین حمزه در ایران ذکر نکرده‌اند اما گفته‌اند که نقش وی از نقش‌های اصلی خواهد بود.بنابر این گزارش دارین حمزه بازیگر لبنانی است که بازی در سینمای ایران را با فیلم «کتاب قانون» مازیار میری آغاز کرد و تاکنون در ۷ فیلم ایرانی از جمله فیلم‌های «شکارچی شنبه» و «۳۳ روز» بازی کرده است.

 اخبار, اخبار سینما, دارین حمزه

 

وی که در جهان عرب دارای آثار متعددی است سال پیش در فیلمی مستهجن و البته سیاسی‌ بازی کرد که پخش آن در لبنان ممنوع شد.بازی مجدد وی در سینمای ایران با توجه به آخرین فیلمی که در آن بازی کرده است سوال برانگیز است و باید پرسید که کدام مسئول و چه مرکزی موظف به تعیین صلاحیت بازی بازیگران خارجی در ایران است.

 

 اخبار, اخبار سینما, دارین حمزه

 

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “ازفیلم مستهجن تا بازی در سینما ایران”