free web hit counter

اخبار رسمی از پرونده پزشکی کیارستمی

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 165
اخبار رسمی از پرونده پزشکی کیارستمی

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از ارجاع پرونده عباس کیارستمی به کمیسیون پزشکی قانونی استان تهران خبر داد و که به احتمال نتیجه این ارجاع به زودی رسانه ای خواهد شد.اخبار رسمی از پرونده پزشکی کیارستمی

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از ارجاع پرونده عباس کیارستمی به کمیسیون پزشکی قانونی استان تهران خبر داد.

دکتر مسعود قادی پاشا با اعلام این خبر گفت: پرونده مرحوم کیارستمی به تازگی به کمیسیون پزشکی قانونی استان تهران آمده و پرونده‌ای در این خصوص با اخذ توضیحات شاکی و متشاکی و گرفتن مستندات بالینی تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه این پرونده در حال بررسی است، گفت: در اسرع وقت نسبت به اعلام نتیجه اقدام خواهد شد، البته بابد توجه داشت که این موضوع نیازمند انجام اقدامات کارشناسی است.

گفتنیاست؛ پرونده پزشکی و دلیل مرگ این فیلمساز ایرانی پس از فوت وی در فرانسه و بازگشت به ایران،توسط حانواده اش در حال پیگیری است.

عباس کیارستمی (۱ تیر ۱۳۱۹ تهران – ۱۴ تیر ۱۳۹۵ پاریس) کارگردان، فیلمنامه‌نویس، تدوین‌گر، عکاس، تهیه‌کننده، گرافیست و کارگردان هنری بین‌المللی، همچنین شاعر و نقاش ایرانی بود. او فیلم‌سازی تأثیرگذار در سینمای جهان به‌شمار می‌آید، و آثار وی با استقبال فراوان ناقدان، داوران، کارگردانان، فستیوال‌ها و بنیادهای فرهنگی و هنری جهان روبه‌رو شده است.اخبار رسمی از پرونده پزشکی کیارستمی

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “اخبار رسمی از پرونده پزشکی کیارستمی”