free web hit counter

آنجلینا جولی و کری در ضیافت افطار

مجموعه: دسته‌بندی نشده, عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 375
آنجلینا جولی و کری در ضیافت افطار

آنجلینا جولی و کری در ضیافت افطار

بر اساس گزارش آنا پیک آنجلینا جولی پیت هنرپیشه، طراح جواهرات، خیر مدرسه ساز در کشورهای محروم و «سفیر حسن نیت سازمان ملل متحددر امور پناهندگان» اهل ایالات متحده آمریکا می باشد.

 آنجلینا جولی, برد پیت, جان کری, جایزه اسکار

او بارها و بارها توسط مجله‌ها و مراسم‌های مختلف به عنوان زیباترین، جذاب‌ترین و بهترین مادر بازیگر و … انتخاب شده است. هم‌چنین او توانسته سه بار جایزه گلدن گلوب دو بار جایزه اتحادیه بازیگران سینما و یک بار جایزه اسکار را برنده شود. او پس از ازدواج با برد پیت، از نام آنجلینا جولی پیت استفاده می‌نماید.

آنجلینا جولی, برد پیت, جان کری, جایزه اسکار

اما این بازیگر در روز گذشته در مراسم افطاری که با روز جهانی پناهنده همزمان شده بود، وزیر امور خارجه امریکا جان کری، سفیر ویژه سازمان ملل در امور پناهندگان، آنجلینا جولی و همچنین نماینده ویژه جوامع مسلمان در وزارت امور خارجه، شریک ظفر حضور داشتند. البته به گزارش فرادید، دیدار آنجلینا جولی و وزیر خارجه آمریکا پیش از حضور این دو در مراسم ضیافت افطار مسلمانان به مناسب روز جهانی پناهندگان در “استرلینگ” ویرجینیا انجام شد. 

  آنجلینا جولی, برد پیت, جان کری, جایزه اسکار

در این دیدار جان کری با تقدیر از آنجلیا جلولی برای از خود گذشتگی‌اش برای حل بحران پناهندگان جهان بیان نمود: برای او به هیچ وجه این کار یک هوس زودگذر نیست، بلکه یک تعهد برای تمام عمر است.

آنجلینا جولی نیز با بیان اینکه ۶۵ میلیون نفر در نتیجه جنگ در جهان آواره شده‌اند از سیاست گذاران خواست تا لحظه‌ای تامل نمایند و به درستی پی ببرند که بحران شدید پناهندگی امروز برای صلح و امنیت جهان چه معنایی دارد. وی از رهبران جهان خواست تا رویکرد جدیدی را بیابند رویکردی که صرفا به کمک و اسکان نمی‌پردازد و به دنبال راه حل‌ها، ثبات و بازگشت باشد. جولی و کری در ادامه در مراسم ضیافت افطار مسلمانان پناهجو شرکت نمودند.

منبع: آنا پیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “آنجلینا جولی و کری در ضیافت افطار”