free web hit counter

آنا نعمتی و بارداری در ۲۳ سالگی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 634
آنا نعمتی و بارداری در ۲۳ سالگی

آنا نعمتی و بارداری در ۲۳ سالگی

آنا نعمتی در ۲۳‌سالگی مادر بودن را تجربه کرده که شاید سن کمی برای مادر شدن باشد اما خودش می‌گوید “کاش زودتر دخترم را به‌دنیا می‌آوردم.” در این گزارش از آناپیک متن کوتاهی از صحبت های وی می آوریم.

آنا نعمتی با دخترش دوست است و البته او را بهترین منتقد کارهایش می‌داند. وی از جمله بازیگرانی می باشد که با فیلم مسافر به شهرت رسید. مثل تمام مادران دیگر نگران فرزندش می باشد و خود را تمام‌قد در برابر او مسئول می‌داند. آنا نعمتی که ۳۹ ساله است دختری ۱۶ ساله دارد و از دغدغه‌های مادرانه‌اش می‌گوید.

 آنا نعمتی, اخبار آنا نعمتی, عکس آنا نعمتی

مادرها اوقات فراغت ندارند
من با یک دختر به‌ نام «رایکا» مادر بودن را تجربه نمودم و از ثانیه‌ای که رایکا را به‌دنیا آوردم به خودم یادآوری می‌کردم که درقبالش مسئولم. حس می‌نمودم تمام مسئولیت یک نفر دیگر در این دنیا با من است. به‌دلیل به دنیا آمدن دخترم رایکا و شرایط زندگی خانوادگی‌ام می‌خواستم خودم بالای سر رایکا باشم تا او بزرگ‌تر شود و به نقطه‌ای برسد که از عهده یکسری از کارهایش بربیاید. من خودم مادر بودن را انتخاب نمودم. برای من که مادر هم هستم، اوقات فراغت وجود ندارد، خیلی سخت می‌توانم وقت پیدا کنم تا چیزی به دانسته‌هایم اضافه کنم یا مطالعه داشته باشم.

 آنا نعمتی, اخبار آنا نعمتی, عکس آنا نعمتی
رایکا منتقد کارهای من است
خیلی خوشحالم که رایکا را دارم و خوشحالم که در سن پایین او را به‌دنیا آوردم، چون الان خیلی با هم دوست هستیم. رایکا انگیزه ‌زندگی، کار کردن، موفقیت، پیشرفت و ساختن من می باشد. همیشه به خودم می‌گویم‌ کاش او را در ۱۸-۱۷ سالگی به دنیا می‌آوردم. فرزندم بسیار باهوش و منتقد کارهایم است. حتی یکی از دلایلی که بعضی فیلم‌ها را بازی نکردم رایکا بود. جالب است اگر بگویم دخترم چند تا از کارهایم را دید و گفت خجالت نمی‌‌کشی اینها را بازی نمودی؟ این چه بازی است کردی؟ (می‌خندد) ولی خیلی جاها آمده و تئاترهایم را دیده و تشویقم هم کرده است. این است که بودن رایکا به من انگیزه بیشتری می‌دهد تا بهتر باشم.

 آنا نعمتی, اخبار آنا نعمتی, عکس آنا نعمتی

پیشنهاد ما:

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “آنا نعمتی و بارداری در ۲۳ سالگی”