free web hit counter

آمیتاب باچان گیشه سینمای هند را فتح کرد

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 351
آمیتاب باچان گیشه سینمای هند را فتح کرد

آمیتاب باچان بازیگر معروف و قدیمی سینمای بالیوود با فیلم جدیدش توانست گیشه سینما هند را فتح کند و به موفقیت دیگری دست پیدا کند.

فروش ده روز اول این درام دادگاهی با حال و هوای اعتراضی خود، به رقم ۵۱ کرور (۸ میلیون دلار) رسید.از آن جا که رقم هزینه تولید درام تازه باچان، ۲۶ کرور بوده، فروش ۵۱ کروری آن توانسته این رقم تولید را تامین و لقب یک کار بسیار پرفروش را بگیرد.

موفقیت خوب مالی فیلم ، دوباره نام باچان ۷۲ ساله را در سطح وسیعی در داخل کشور هند مطرح کرده است.به نوشته سایت ایندیا اف ام، این بازیگر کهنسال به احتمال زیاد نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد سال مراسم های جوایز هند خواهد شد.

آمیتاب باچان گیشه سینمای هند را فتح کرد

فیلم افشاگرانه باچان با نگاهی انتقادی به سیستم قضایی، با کمدی خانوادگی «بانجو» در جدول گیشه نمایش رقابت می کرد.این فیلم با بازی ریتش دشموک و نرگس فخری، فقط ۶ کرور در سینماهای هند فروش کرد و لقب یک کار کم فروش را گرفت.

این فیلم با هرینه ای ۳۰ کروری تهیه شده و اهل فن می گویند بیشتر از ده کرور در جدول گیشه نمایش فروش نخواهد کرد.چهارمین قسمت فیلم رازبا بازی عمران هاشمی، با فروشی ۳ کروری در ردیف سوم جدول گیشه نمایش سینماهای هند نشست.

آمیتاب باچان گیشه سینمای هند را فتح کرد

تهیه کنندگان فیلم که ۳۰ کرور برای تولید آن صرف کرده اند، چشم انتظار فروش بسیار بالاتری برای آن بودند.اما فروش کلی آن نتوانست بیشتر از ۲۵ کرور شود. با این رقم کلی فروش، قسمت تازه این درام ترسناک به عنوان فیلمی کم فروش شناخته شد.

برای آمیتاب باچان که اوایل سال جاری میلادی، درام سیاسی کم فروش «وزیر» را روی پرده سینماها داشت، موفقیت بالای مالی صورتی یک موفقیت بزرگ به حساب می آید.

آمیتاب باچان گیشه سینمای هند را فتح کرد

آمیتاب باچان (آمیتاب بچن) (به خط دِوَناگَری: अमिताभ बच्चन)(به انگلیسی: Amitabh Bachchan) (زادهٔ ۱۱ اکتبر ۱۹۴۲ در الله‌آباد هند) بازیگر، تهیه کننده، خواننده و مجری تلویزیونی فیلم‌های بالیوود در کشور هند است.

این ستاره بالیوودی که در تحت عنوان “Big B” نیز مشهور است بیش از بیست میلیون هوادار در توییتر دارد و در دنیای هنری این کشور مانند پادشاه با او برخورد می‌شود. باچان نخستین بازیگر هندی است که در موزه لندن جایی برای خود دارد و همچنین در نظرسنجی سال ۱۹۹۹ ملقب به «بازیگر هزاره» شد. او به «پدر سینمای هند» نیز مشهور است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “آمیتاب باچان گیشه سینمای هند را فتح کرد”