free web hit counter

آلبوم جدید حمید عسکری در راه است

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 509
آلبوم جدید حمید عسکری در راه است

حمید عسکری در گفتگوی کوتاهی که به انجام رسانده است خبر از طی شدن مراحل پیش تولید آلبوم جدیدش را داده که به زودی پس از مراحل ضبط در بازار عرضه خواهد شد.

حمید عسکری خواننده موسیقی پاپ گفت: از دوازده ماه پیش تاکنون در هر زمانی که امکان برگزاری کنسرت وجود داشته ، روی صحنه با مخاطبان دیدار کرده ام که آخرین اجرا مربوط به خرداد ماه بود.

وی تصریح کرد: در تابستان هم امکان برگزاری کنسرت وجود داشت اما ترجیح دادم این اجرا را به زمان دیگری انتقال دهم چرا که ده سال است درحال برگزاری برنامه هستم.

عسکری ادامه داد: درشهرستان‌ ها نیز به اندازه ای برنامه داشته ام که حتی فرصت نکرده ام پسرم را درست ببینم. وقتی به صفحه شخصی‌ام نگاه می کنم حس می کنم وارد صفحه نیازمندی‌های روزنامه شده ام چون چیزی که بیشتر از همه به چشم می خورد، پوستر‌های مربوط به کنسرت هایم است.

این خواننده موسیقی پاپ در بخش دیگری از صحبت های خود یادآور شد: من جزو خواننده هایی هستم که درباره کارهایی که انجام می دهم چندان سر و صدا نمی کنم و بیشتر زمانم را در اتاق کار و استودیوی شخصی ام می گذرانم.

وی همچنین توضیح داد: من همیشه مشغول تولید کار جدید هستم و در ده سال اخیر زمانم را به فعالیت در این زمینه اختصاص داده ام.

عسکری خاطرنشان کرد : آلبوم جدیدم در مرحله پیش تولید است به این معنا که در حال چیدمان گروه همکارانم کنار هم برای این اثر هستم. از جایی که آلبوم اخیرم با عنوان “دیوونه وار” حدود ۵ ماه پیش منتشر شد، هم اکنون عجله زیادی برای انتشار آلبوم بعدی ندارم.

حمید عسکری (زاده ۲۰ مهر ۱۳۵۷ در آبادان) خواننده پاپ ، آهنگساز و ترانه سرای ایرانی است. وی تا کنون ۵ آلبوم رسمی و دارای مجوز منتشر کرده‌است. او همچنین چند کنسرت نیز در ایران اجرا کرده‌ است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “آلبوم جدید حمید عسکری در راه است”