free web hit counter

آرنولد شوارزنگر در فیلم انتقام گیر زهرآگین

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 519
آرنولد شوارزنگر در فیلم انتقام گیر زهرآگین

آرنولد شوارزنگر بازیگر معروف هالیوودی که مدتی را در به عنوان سیاستمدار هم گذرانده بود در جدیدترین اخبار به بازیگران فیلم انتقام گیر زهرآگین پیوسته است.

این بازیگر ۶۹ ساله و اتریشی تبار ژانر اکشن، هنوز جوابی به تهیه کنندگان فیلم نداده است.

این اکشن ابرقهرمانانه ، نسخه تازه و احیا شده یک فیلم موفق دهه هشتاد میلادی به همین نام است. از این داستان، سه قسمت فیلم در آن دوران تولید شد.

تهیه کنندگان فیلم می گویند این نسخه برخلاف نسخه اصلی، یک کمدی ترسناک با صحنه هایی خشونت بار نخواهد بود.نسخه تازه با حفظ حال و هوای کمدی نسخه اصلی، فیلمی معتدل تر و برای گروه سنی سیزده سال تولید خواهد شد.

به نوشته ورایتی ، فیلم در باره یک ابرقهرمان با قدرت های خاص است، که قصد انتقام گرفتن از تعدادی از دشمان قدیمی خود را دارد. کنراد ورنون که کارگردان مشترک انیمیشن «جشن سوسیسی/ سوسیس پارتی» بود، «تاکسیک آونجر» را کارگردانی می کند.

هنوز زمانی برای شروع کار فیلم برداری فیلم اعلام نشده است. سازندگان این کمدی ابرقهرمانانه می گویند آرنولد به دعوت آن ها، پاسخ مثبت خواهد داد.

نسخه اصلی که حالا لقب یک کالت سینمایی را گرفته، در سال ۱۹۸۴ به روی پرده سینماها رفت. میچ کوهن نقش اصلی آن را بازی کرد. دو قسمت بعدی فیلم که در همین دهه تولید شدند، نتوانستند موفقیت خوب مالی قسمت اول آن را تکرار کنند. این مجموعه فیلم کم خرج که لقب «بی مووی» (فیلم های درجه دو) را گرفت، در دهه نود تبدیل به یک مجموعه کارتونی تلویزیونی شد.

آرنولد آلویس شوارزنگر (به آلمانی: Arnold Alois Schwarzenegger) (زاده ۳۰ ژوئیه ۱۹۴۷) مدل ، تهیه کننده ، کارگردان، تاجر ، سرمایه‌گذار ، نویسنده ، نیکوکار ، سیاستمدار ، بازیگر و بدن‌ ساز اتریشی-آمریکایی ، برنده جایزه گلدن گلوب بازیگری است. وی فرماندار سابق ایالت کالیفرنیا است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “آرنولد شوارزنگر در فیلم انتقام گیر زهرآگین”