free web hit counter

آخرین اخبار جدایی حمید گودرزی از همسرش

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 480
آخرین اخبار جدایی حمید گودرزی از همسرش

آخرین اخبار جدایی حمید گودرزی از همسرش

آخرین اخبار جدایی حمید گودرزی از ماندانا دانشور را در این مطلب از آناپیک دنبال فرمایید.حمید گودرزی بازیگر خوب و توانمند سینما و تلویزیون کشورمان این روزها درگیر حواشی بسیاری شده است؛ پس از انتشار خبر جدایی گودرزی و ماندانا دانشور که به گفته حمید گودرزی قرار نبود این خبر در رسانه ها منتشر گردد، شایعات و حرف و حدیث های زیادی پیش آمد که باعث سلب آسایش حمید گودرزی گردیده است.

افشاگری ماندانا دانشور از حمید گودرزی

چند هفته پیش بود که خبر طلاق این زوج در خروجی خبرگزاری ها قرار گرفت، گودرزی دلیل این طلاق را علاقه همسرش به مهاجرت و زندگی در خارج از کشور بیان نموده بود، اما ماندانا دانشور در آمریکا با نامه ای علیه رفتار وی دست به افشاگری زد.

 حمید گودرزی , همسر حمید گودرزی , طلاق حمید گودرزی

ماندانا دانشور در نامه ای که ارسال نموده است در خصوص اتفاقات میان وی و همسرش نوشته است:

بعنوان دفاع از شراف زن ایرانی باید اعلام کنم، زندگی من و حمید گودرزی مدت ها پیش به پایان رسیده بود اما از آن جایی که من زن اصیل ایرانی هستم، با سیلی صورتم را سرخ نگه می داشتم و برای حفظ زندگی خودم می جنگیدم.

اما متاسفانه با سواستفاده هایی که از من شد تصمیم به ترک ایران گرفتم، که دوری از وطنم برایم سخت ترین چیز ممکن می باشد در حال حاضر به علت عدم تعادل همسرم صلاح را در این دیدم تا مدتی در راه دور باشم که خبر طلاق خودم را در رسانه ها خواندم. در صورتیکه هنوز طلاق ما حتی به دادخواست اولیه هم نرسیده، که این خود یکی از بی احترامی های بزرگ او به من بوده است که از همین جا اعلام می کنم طلاق خود را پیگیری می کنم.

 حمید گودرزی , همسر حمید گودرزی , طلاق حمید گودرزی

به زودی خبر درست را به گوش شما می رسانم اما بدانید هیچ زن یا مادر ایرانی در شرایط حتی سخت، زندگی خود را رها نمی کند. بدانید به من و روح من چه گذشته که اگر بخواهم بگویم خود یک جلد کتاب ۵۰۰ برگی خواهد شد در جایی که مورد تهمت قرار گرفتم و از غیرت مرد ایرانی هم خبری نبود! از همه چیز خود گذشتم و تنها با یک چمدان از زندگی که خود آن را ساخته بودم بیرون آمدم.

 حمید گودرزی , همسر حمید گودرزی , طلاق حمید گودرزی

هجوم طرفداران حمید گودرزی به صفحه وی برای اطلاع از علت جدایی حمید گودرزی و ماندانا دانشور او را به واکنش واداشته است.

پیشنهاد ما:

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “آخرین اخبار جدایی حمید گودرزی از همسرش”