free web hit counter

آبجی با بازی گلاب آدینه در سینماهای کشور

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 504
آبجی با بازی گلاب آدینه در سینماهای کشور

فیلم آبجی با بازی گلاب آدینه به زودی در سینماهای کشور اکران خواهد شد که تهیه کننده فیلم آبان ماه را زمان اکران آن می داند .

مرجان اشرفی‌ زاده کارگردان که اولین تجربه جدی‌ اش با فیلم ” آبجی ” در سینمای ایران رقم خورد، این روزها خود را برای کارگردانی یک مجموعه تلویزیونی آماده می‌کند.

او درباره زمان اکران فیلم “آبجی” به خبرنگار هنرآنلاین گفت: با توجه به اینکه کارهای پایانی و آماده‌سازی فیلم انجام شد، فیلم را برای صدور پروانه نمایش به شورای نمایش ارسال کردیم و پروانه نمایش هم صادر شد. به ما اعلام شده است که “آبجی” آبان ماه روی پرده سینماها می‌رود.

شرفی‌ زاده در پاسخ به این سؤال که فیلم چقدر با فیلمنامه متفاوت است بیان کرد: نسخه‌ نهایی نسبت به فیلمنامه بسیار کوتاه شده است. خیلی از سکانس‌ها را کنار گذاشتیم. در مورد بعضی از آن‌ها هنوز مطمئن نیستم و شاید دوباره به فیلم برگردانم. نیاز به این داشتیم که از مخاطب بازخورد بگیریم و ببینیم چطور با فیلم کنار می‌ آید و به سکانس‌های حذف شده نیاز داریم یا نه.

کارگردان فیلم تلویزیونی “نامه‌ های خیس” که پیش از این خبر از نگارش یک فیلمنامه جدید به خبرنگار هنرآنلاین داده بود درباره سرنوشت آن کار بیان کرد: با توجه به اینکه خود را آماده تولید این مجموعه تلویزیونی می‌کنم کار نگارش آن فیلمنامه به صورت کامل متوقف شده است.

گلاب آدینه ، معصومه قاسمی‌پور ، پانته‌آ پناهی‌ها ، بابک حمیدیان ، حمیدرضا آذرنگ ، شیرین یزدان‌ بخش و امیر دلاوری در “آبجی” بازی می‌کنند. این فیلم درباره طلا و عطی (آبجی) مادر و دختری است که سالیان سال است کنار هم زندگی می‌کنند؛ سال‌هایی به درازای زندگی آبجی یعنی حدود ۵۰ سال. اما این وضعیت پایدار نیست و روزهای جدایی از راه می‌رسد. این جدایی در حالی اتفاق می‌افتد که “آبجی” به دلیل شرایط ویژه‌ای که دارد بسیار وابسته به مادر است و “طلا” در زمان باقی مانده به دنبال امنیتی برای آینده “آبجی” است؛ آینده‌ای بدون حضور خودش.

گلاب آدینه با نام اصلی گلاب مستعان (زاده ۲۲ آبان ۱۳۳۲، تهران) ، بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است. وی فارغ‌ التحصیل رشته اقتصاد سیاسی است. وی دختر حسینقلی مستعان، همسر مهدی هاشمی و مادر نورا هاشمی بازیگر است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “آبجی با بازی گلاب آدینه در سینماهای کشور”